Tähekese ja Hea Lapse finaal!

Reedel, 8. aprillil toimus Tähekese ja Hea Lapse finaal Saaremaa Ühisgümnaasiumis. Finaali pääses 33 võistkonda üle Eesti. Finaalis oli võistlus Kahoot keskkonnas ja õpitoad. Lisaks said võistlejad ja juhendajad nautida Saaremaa Ühisgümnaasiumi Teadusteatri etendust. Loosi teel said 9 finalisti endale Tähekese aastatellimuse.   Tulemused said sellised: Täheke 2. klass: Elo Teedumäe, Emma Kõiv (J. Westholmi… Read More »

E-viktoriini tulemused! Kes pääseb lõppvooru?

Tähekese ja Hea Lapse e-viktoriin on selleks aastaks läbi. Ees on ootamas veel lõppvoor, mis toimub 8. aprillil Saaremaa Ühisgümnaasiumis. Finaali pääses seekord 33 paari võistlejaid. Vaata, kas Sinu võistkond pääses finaali! Täheke 2. klass Täheke 3. klass Hea Laps 4. klass

“See on turvaline IT”

Uus veebipõhine õppematerjal “See on Turvaline IT”  Õpetajate ja noorsootöötajate käsutuses on uus õppematerjal, millega klassiruumis jutuks võtta veebiturvalisuse teema. Õppematerjal loodi projekti „See on turvaline IT!“ raames Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu ja BCS Koolituse koostöös. Tänapäeval, mil tehnoloogia kasutamine on igapäevaelu osa, muutub üha olulisemaks noorte teadlikkus sellest, kuidas virtuaalmaailmas tegutseda, et hoiduda… Read More »